Про нас

 • Про нас
  БО БФ «Дотик любові» - це незалежна благодійна організація в Україні, створена
  у 2021 році.
 • Наша місія
  Величезне бажання нашого серця - робити добро і залучати до цього інших, бути допомогою і підтримкою для вразливих верств населення у селах та невеликих містечках Харківщини.
 • Що ми робимо
  Наш девіз «Від серця до серця» глибоко символічний, тому що важко знайти більш потрібну, святу справу, ніж допомагати тим, хто нашої допомоги та підтримки потребує.
БО БФ «Дотик любові» займається наданням допомоги дітям–сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, безпритульним дітям, дітям- інвалідам, дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах, дітям із неблагополучних родин, дітям із дитячих будинків. Надання допомоги хворим, інвалідам, самотнім, людям похилого віку.

Ми займаємося благодійністю переважно в сільській місцевості та невеликих містечках Харківської області, так як через складну економічну ситуацію люди із сільської місцевості опинилися за межею бідності, через брак робочих місць багато хто вживає алкоголь, наркотики, перебувають у розлучені - в результаті страждають діти. Самотні пенсіонери та інваліди потребують забезпечення необхідних речей для життя.

Практично всі благодійні організації, що є в Україні, займаються благодійністю у великих містах, і благодійна допомога
у маленькі міста та на села не приходить.

Тому, величезне бажання нашого серця, бути допомогою та підтримкою для таких людей.